Hello, with the sale going on, I'm looking for 250 apples at 750 mush per. Doesn't have to all come from one person!
I'm also ALWAYS buying bones for 1 mush per.
Just drop a comment and let me know how many (apples or bones) you're selling, and I'll shoot you a DM to let you know when I have mush out of my storage.
Thanks so much!
I'll update this as a gain more mush/make purchases.